1) Pirkimo Pardavimo sandoriams atliekamiems hausis.lt yra taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris hausis.lt sistemoje laikomas sudarytu iš hausis.lt pusės, kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas apmokėjimas.

2) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Tuo atveju, jei klientas pateikė klaidingus duomenis - kliento galimybės naudotis hausis.lt svetaine bus ribojamos arba panaikintos.

  3) Svetainės šeimininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

  4) hausis.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
  • fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;
  • jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
  • juridiniai asmenys.

  5) Draudžiama:
  • kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;
  • naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti hausis.lt tsistemos veiklą.

  6) Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

  7) Registruodamiesi privalote nurodyti savo telefono numerį. 

  8) Mes pasiliekame teisę:
  • koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems hausis.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;
  • riboti arba panaikinti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
  • retų, specialių prekių užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;
  • asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn;

  9) Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis. Prekių grąžinimąs ir garantijos

  10) Gavę prekę patikrinote pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį. 

  11) Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

  12) Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - https://www.vvtat.lt/index.php?470187665 ) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/. Pastaba: visais atvejais pirmiausia vartotojas turi kreiptis į mus (t. y. į pardavėją).