Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Hue Bridge 2.0
Likutis: Turime
68.90€ 74.99€
Be PVM: 56.94€
Philips Hue Amaze


Philips Hue Bridge
Neribotos Galimybės

Hue Bridge – Philips Hue sistemos širdis

Philips Hue Bridge, tai Philips išmanaus apšvietimo sistemos valdiklis. Įsigiję valdiklį, galėsite plėsti sistemą, taip, kaip norite.

Prijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite.

Philips Hue Amaze

Sukurkite savo sistemą

Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.


Philips Hue Bridge

Pakeiskite savo namus su Hue

Nesvarbu, ar norite spalvoto apšvietimo, ar paprasto baltos spalvos apšvietimo, pasirinkite iš daugelio Philips produktų ir derinkite juos taip, kaip norite.

Philips Hue Amaze

Smart Control

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telefone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius.

Philips Hue Bridge

Apple HomeKit

Philips Hue White komplektas yra suderinamas su Apple HomeKit technologija. Tai reiškia, kad galėsite valdyti savo apšvietimą, naudodami Siri pagalbą. Naudodami trečiųjų šalių programėles galėsite susieti Hue apšvietimą su kitais Apple HomeKit suderinamais įrenginiais.

Techniniai duomenys
Funkcijos Philips Hue sistemos valdymas
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas Valdiklis
Panašios prekės