Ryšio išplėtėjai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Z-Wave Valdiklis Vision Z-Wave USB Stick Gen5
Z-Wave Valdiklis Vision Z-Wave USB Stick Gen5 Šis USB tipo valdiklis leidžia su bet kuriuo kompiuteriu valdyti Z-Wave tinklą ir jame esančius įrenginius. Su šiuo valdikliu galėsite pridėti, ..
Z-Wave Valdiklis USB Dongle ZIP Stack by Silicon Labs
Z-Wave Valdiklis USB Dongle ZIP Stack by Silicon Labs Šis USB tipo valdiklis leidžia su bet kuriuo Windows, Mac arba Linux kompiuteriu valdyti Z-Wave tinklą ir jame esančius įrenginius. Su š..
Aeotec Range Extender Z-Wave Diapazono Išplėtėjas
Z-Wave Diapazono Išplėtėjas Aeotec Range Extender 6 yra skirtas Z-Wave veikimo diapazono išplėtimui. Tiesiog įkiškite įrenginį į rozetę ir jis atkartos ir sustiprins Z-Wave signalus. Jis naudojamas, k..
Ryšio Išplėtėjas OOMI Range Extender
Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia.Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename. Išplėskite savo išmanių namų tinkląSus..
Z-Wave USB Adapteris Aeotec Z-Stick
So much control in one little device.The latest Z-Wave. The best Z-Wave.Aeotec's Gen 5 Z-Stick features the latest Z-Wave chipset built into a convenient USB dongle.Computer... meet Z-Wave.Adding Z-Wa..
Ryšio Išplėtėjas Zipabox 3G USB
Ryšio Išplėtėjas Zipabox 3G USB Prijungus šį USB išplėtėją prie vieno iš Zipato apsaugos modulių (Back-up, Security, Serial) galėsite su Zipabox prisijungti prie centrinių Zipato stebėj..
Zipabox Backup Module Modulis
Backup Modulis Zipabox Z-Wave Zipabox Backup modulis jungiamas prie Zipabox ir suteikia valdikliui 24 valandų trukmės maitinimą. Jis idealiai tinka apsaugos sistemoms, kurioms kritiškai svarbu ve..
Zipabox KNX Module Modulis
KNX Modulis Zipabox Z-Wave Zipabox KNX modulis tai lengvas būdas išplėsti Zipato tinklą su KNX protokolu. Prijungus KNX modulį prie KNX tinklo, Zipabox leis valdyti įrenginius KNX tinkle.Jūs galė..
Zipabox Security Module Modulis
Zipabox Z-Wave Apsaugos Modulis Zipabox security modulis leidžia prijungti senesnio tipo (prijungtus prie laidų), kitų technologijų apsaugos jutiklius ir įrenginius prie Zipabox valdiklio ir įtra..
Modulis iGLOBAL CACHE Tach Adapter
Modulis iGLOBAL CACHE Tach Adapter Šis modulis skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių (su aktyvia rele) valdymui. Su šiuo moduliu galima valdyti tokius įrenginius, kaip pavyzdžiui projek..
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapis)