Valdikliai


Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Xiaomi MAGIC CONTROLLER CUBE ZIGBEE AQARA
Xiaomi MAGIC CONTROLLER CUBE ZIGBEE AQARAThis is something else again. Control your house with a cube. The Magic Cube from Xiaomi can recognize up to 6 movements and activate flows on the homey.Charac..
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymu
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymuSonoff RF Bridge 433 gali konvertuoti daugumą 433MHz radijo dažniu valdomų įrenginių į belaidžius, valdomus WiFi pagalba. "eWeLink" programėlė..
Valdiklis POPP 433 Bridge (Balta)
Valdiklis POPP 433 Bridge (Balta)POPP 433 valdiklis leidžia POPP HUB valdiklio prijungti valdyti įrenginius, kurie veikia 433 MHz technologijoje. Šis tarpinis valdiklis leis jums į Z-Wave ti..
Valdiklis POPP 433 Bridge (Juoda)
Valdiklis POPP 433 Bridge (Juoda)POPP 433 valdiklis leidžia POPP HUB valdiklio prijungti valdyti įrenginius, kurie veikia 433 MHz technologijoje. Šis tarpinis valdiklis leis jums į Z-Wa..
Valdiklis D-Link DCH-G020
mydlink Home – Connected Home Hub Connected Home Hub, tai išmanių namų valdiklis, kuris skirtas išmanių namų tinklo ir jame esančių įrenginių valdymui. Connected Home Hub leis jums sujungti skirt..
-6%
Zipato Zipamicro Z-Wave Valdiklis
Zipamicro Išmanių namų technologijos nepalieka abejingų ir daugelis iš mūsų nori jomis naudotis ir mėgautis. Išmanios technologijos padaro jūsų namus patogesniais, efektyvesniais, bei modernesniais, t..
Valdiklis Logitech Harmony Hub Smartphone Remote Control
 Logitech Harmony Ultimate HubHarmony Hub valdiklis IR mini blaster USB kabelis AC adapteris Instrukcija Logitech Harmony Ultimate Hub Harmony valdiklis, leis jums v..
Valdiklis Insteon Hub II Insteon
Controlling your house has never been so easy Insteon Hub is an Insteon central controller for the rest of us; a simple and straightforward device that connects you to your home from any smartphone, t..
Fibaro Z-Wave Swipe Planšetė
Atverkite naujas valdymo galimybes FIBARO Swipe tai modernus įrenginys, su kuriuo galėsite Z-Wave įrenginius ir visą išmanių namų tinklą valdyti gestų komandomis. FIBARO Swipe suteiks jums beribes ga..
-10%
Popp Smart Hub Valdiklis Z-Wave
Valdiklis Z-Wave Popp Smart HubŠis valdiklis apjungia Z-Wave, Wi-Fi ir kitas technologijas, kad paverstų jūsų namus išties išmaniais. Popp Smart Hub yra valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui...
Valdiklis POPP HUB Powered
Valdiklis POPP HUB Powered Šis valdiklis yra patobulinta valdiklio Popp Hub versija, kuri turi atsarginę bateriją. Atsarginė baterija užtikrins, kad valdiklis bus funkcionalus ~1 valandą, el..
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera Gateway
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera GatewayPOPP Home - Z-Wave protingų namų valdiklis ir vaizdo kamera - viename įrenginyje. Tai unikalus ir patogus sprendimas - jūsų namų saugumui. ..
Valdiklis SCHWAIGER Smart Home Center
Valdiklis SCHWAIGER Smart Home Center SCHWAIGER® Smart Home Center yra Z-Wave ir ZigBee išmanių namų valdiklis. Su šiuo valdikliu galėsite nuotoliniu būdu valdyti didelę įvairovė Z-Wave ir ZigBee..
Vera Plus Z-Wave Valdiklis
Vienas valdiklis, visiems tikslams.Vera Plus suderinamas ne tik su Z-Wave, bet ir ZigBee, Bluetooth ir Wi-Fi išmaniais įrenginiais.Tai reiškia, kad jūs galėsite prie savo išmanių namų tinklo prijungti..
Zipato Zipabox Z-Wave Valdiklis
Zipato Zipabox  Zipabox yra naujos kartos namų automatikos valdiklis, leidžiantis valdyti visus tinkle esančius įrenginius. Jį lengva prijungti prie Z-Wave tinklo, todėl galėsite konfigūruoti ir ..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)