Valdikliai


Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Fibaro Home Center 2 Valdiklis
Fibaro Home Center 2, tai galingas ir funkcionalus valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui. Pagrindinė jo užduotis - nuotoliniu būdu valdyti visą tinklą ir jam priklausančius išmanius įrenginiu..
Fibaro Home Center Lite Valdiklis
Fibaro Home Center Lite Džiaugiamės galėdami pristatyti jums modernų, išmanių namų valdiklį. Fibaro Home Center Lite - kompaktiškas, tačiau daug sugebantis išmanių namų tinklo valdiklis. Jis sukurtas..
Fibaro Z-Wave Swipe Planšetė
Atverkite naujas valdymo galimybes FIBARO Swipe tai modernus įrenginys, su kuriuo galėsite Z-Wave įrenginius ir visą išmanių namų tinklą valdyti gestų komandomis. FIBARO Swipe suteiks jums beribes ga..
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera Gateway
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera GatewayPOPP Home - Z-Wave protingų namų valdiklis ir vaizdo kamera - viename įrenginyje. Tai unikalus ir patogus sprendimas - jūsų namų saugumui. ..
-10%
Popp Smart Hub Valdiklis Z-Wave
Valdiklis Z-Wave Popp Smart HubŠis valdiklis apjungia Z-Wave, Wi-Fi ir kitas technologijas, kad paverstų jūsų namus išties išmaniais. Popp Smart Hub yra valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui...
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymu
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymuSonoff RF Bridge 433 gali konvertuoti daugumą 433MHz radijo dažniu valdomų įrenginių į belaidžius, valdomus WiFi pagalba. "eWeLink" programėlė..
Valdiklis Bosch Smart Home Controller
Bosch Smart Home Valdiklis Bosch Smart Home išmanių namų sistemos valdiklis. Valdiklis leidžia jums prijungti įvairius Bosch ir kitų gamintojų įrenginius prie išmanių namų tinklo ir juos valdyti...
Valdiklis D-Link DCH-G020
mydlink Home – Connected Home Hub Connected Home Hub, tai išmanių namų valdiklis, kuris skirtas išmanių namų tinklo ir jame esančių įrenginių valdymui. Connected Home Hub leis jums sujungti skirt..
Valdiklis Insteon Hub II Insteon
Controlling your house has never been so easy Insteon Hub is an Insteon central controller for the rest of us; a simple and straightforward device that connects you to your home from any smart..
Valdiklis Logitech Harmony Hub Smartphone Remote Control
 Logitech Harmony Ultimate HubHarmony Hub valdiklis IR mini blaster USB kabelis AC adapteris Instrukcija Logitech Harmony Ultimate Hub Harmony valdiklis, leis jums v..
Valdiklis POPP 433 Bridge (Balta)
Valdiklis POPP 433 Bridge (Balta)POPP 433 valdiklis leidžia POPP HUB valdiklio prijungti valdyti įrenginius, kurie veikia 433 MHz technologijoje. Šis tarpinis valdiklis leis jums į Z-Wave ti..
Valdiklis POPP 433 Bridge (Juoda)
Valdiklis POPP 433 Bridge (Juoda)POPP 433 valdiklis leidžia POPP HUB valdiklio prijungti valdyti įrenginius, kurie veikia 433 MHz technologijoje. Šis tarpinis valdiklis leis jums į Z-Wa..
Valdiklis POPP HUB Powered
Valdiklis POPP HUB Powered Šis valdiklis yra patobulinta valdiklio Popp Hub versija, kuri turi atsarginę bateriją. Atsarginė baterija užtikrins, kad valdiklis bus funkcionalus ~1 valandą, el..
Valdiklis SCHWAIGER Smart Home Center
Valdiklis SCHWAIGER Smart Home Center SCHWAIGER® Smart Home Center yra Z-Wave ir ZigBee išmanių namų valdiklis. Su šiuo valdikliu galėsite nuotoliniu būdu valdyti didelę įvairovė Z-Wave ir ZigBee..
Valdiklis STEINEL Smart Friends Box
 Sistema, apjungianti geriausius gamintojus Apsaugos produktai iš AbusApšvietimas iš PaulmannAutomatizavimas iš Schellenbergutikliai iš SteinelModerni išmanių namų technologijaSu Steinel – v..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)