Prekių Ženklai POPP
Prekės kodas: Popp Hub
Likutis: Turime
159.90€ 177.99€
Be PVM: 132.15€

Edisio

Valdiklis Z-Wave Popp Smart Hub

Šis valdiklis apjungia Z-Wave, Wi-Fi ir kitas technologijas, kad paverstų jūsų namus išties išmaniais. Popp Smart Hub yra valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui. Su šiuo valdikliu jūs galėsite valdyti visus namuose esančius jutiklius, jungiklius, bei kitus susietus įrenginius. 


Smart Hub buvo sukurtas, galvojant apie funkcionalumą, tai atsispindi ir įrenginio dizaine. Valdiklis yra vienas iš mažiausių tokio tipo įrenginių rinkoje, pats korpusas yra pakankamai minimalistinio dizaino, todėl lengvai ras vietą, bet kuriuoje namų vietoje. 


Valdiklio nustatymai ir valdymas prieinami keliais būdais: per naršyklę, naudojant kompiuterį, arba naudojant programėlę, išmaniajame telefone. Valdiklio programinė įranga turi didelę pasekėjų/entuziastų grupę internete, kuri padeda kitiems naudotojams spręsti iškilusias problemas, bei prisideda prie įrenginio tobulinimo. Tai reiškia, kad naudodami šį valdiklį, galėsite lengvai rasti visus atsakymus į jums iškilusius klausimus. Esant poreikiui, su šiuo valdikliu galėsite susieti skirtingas išmanių namų technologijas (pvz. EnOcean) ir apjungti jas į vieną išmanių namų sistemą. 


Šis valdiklis suteikia daug lankstumo, kadangi gali valdyti įvairių gamintojų ir technologijų įrenginius. Tai išplečia galimybes suderinti, jau namuose esančius įrenginius su naujais išmanių namų įrenginiais, bei apjungti juos visus į vieną išmanių namų sistemą ir juos centralizuotai valdyti, per Popp Smart Hub. 


Privalumai

  • Kompaktiškas ir modernus dizainas
  • Z-Wave ir Wi-Fi technologijos
  • Išbandytas su 600 įrenginių
  • Gali valdyti IP įrenginius
  • Nemokamos iOS ir Android programėlės
  • Stabili programinė įranga
  • Supported by community

  • Compatible Zwave PLUS Compatible Wifi

Techniniai duomenys
Atmintis 128 MB DDR2
Išmatavimai 10x110x19 mm
Procesorius MT7620A, clock up to 580 MHz
Ryšio įranga 10/100MB Ethernet plus WIFI b/g/n