Prekių Ženklai ZIPATO
Prekės kodas: Zipabox
Likutis: Užklausti
218.99€
Be PVM: 180.98€

Zipato Zipabox 

Zipabox yra naujos kartos namų automatikos valdiklis, leidžiantis valdyti visus tinkle esančius įrenginius. Jį lengva prijungti prie Z-Wave tinklo, todėl galėsite konfigūruoti ir valdyti visus savo Z-Wave įrenginius. Be to, jis gali būti išplėstas dirbant su kitomis namų automatizavimo technologijomis, tokiomis kaip ZigBee, naudojant papildinius modulius.

             

Nepriklausomas

Zipabox yra nepriklausoma automatikos technologija, valdiklį galima naudoti su daugeliu šiuolaikinių technologijų. 

Zipabox palaiko Z-Wave, tačiau naudojant papildomus modulius gali veikti ir su ZigBee arba kitomis ateities technologijomis.tech

Valdykite savo namus iš bet kur ir bet kuriuo metu

Zipato Online tai patogi programa, kuri suteiks jums nuolatinę prieigą prie jūsų namų automatikos sistemos. Nesvarbu, kur esate - kelyje, biure - galėsite lengvai stebėti savo namus kompiuteryje arba išmaniajame telefone.

Zipato - Access anywhere

Kurti automatizavimo scenarijus su Zipato išties lengva

Zipato Rule Creator –  leidžia bet kuriam asmeniui lengvai kurti namų automatizavimo scenarijus. Dėka patogaus grafinio pateikimo galėsite kurti net pačius sudėtingiausius scenarijus. Jums nereikės programavimo žinių, o sukurti scenarijų pakaks sudėti, vizualiai pateiktas figuras, panačiai, kaip žaidžiant Puzzle.

Zipato - Rule Creator is easy and Fun

                 Interaktyvus stebėjimas ir įspėjimai

Su Zipato galėsite ne tik nuotoliniu būdu valdyti ir automatizuoti apšvietimą, šildymą, oro kondicionavimą, žaliuzes, buitinę techniką, bet ir gauti naudingus pranešimus į įšmanųjį telefona apie jūsų namų būseną, bei įvykius. Pamiršote ar užrakinote duris, ar įjungėte signalizacija, o gal namie vandens nutekėjimas? Sistema jums apie tai praneš...


Zipato Alerts and Messages

Techniniai duomenys
Atmintis 64MB RAM
Bevielis ryšys Z-Wave (868.42MHz)
Išmatavimai 86 x 86 x 48mm
Procesorius 208MHz
Ryšio įranga 10/100/1000Base-T (Gigabit) Ethernet via RJ45 connector