Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Home Center 2
Likutis: Užklausti
454.99€
Be PVM: 376.02€


Fibaro Home Center 2, tai galingas ir funkcionalus valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui. Pagrindinė jo užduotis - nuotoliniu būdu valdyti visą tinklą ir jam priklausančius išmanius įrenginius. Šis Fibaro valdiklis pasižymi dideliu funkcionalumu, bet kaip ir visi kiti Fibaro įrenginiai, jį lengva įdiegti ir naudoti. Home Center 2 nuotolinio valdymo galimybės, leis jums valdyti namus iš bet kurios pasaulio vietos ar bet kokio norimo įrenginio.

Fibaro Home Center 2


Fibaro Home Center 2

Intel Atom 1.6 GHz 

Dėl savo galingumo ir našumo Home Center 2 valdiklis yra greitesnis, nei kiti Z-Wave valdikliai. Galingumas užtikrins didesnę spartą Z-Wave tinkle, todėl visos namų valdymo komandos veiks itin greitai.


Fibaro Home Center 2

1GB RAM, 2GB SLC Atmintis

Didelė atmintis + greitas procesorius = greitas ryšys tarp valdiklio ir Z-Wave įrenginių. Home Center 2 valdiklyje naudojami sprendimai ženkliai pagreitina namų automatizavimo sistemos funkcionavimą.


Fibaro Home Center 2

4GB MLC Atsarginė Atmintis

Fibaro patobulino ir įdiegė patentuotas duomenų apsaugos technologijas. Kiekvienas Home Center 2 valdiklis turi atsarginės atminties diską, kuriame saugomos sistemos atsarginės kopijos. Tai leidžia užtikrinti aukštą apsaugos nuo neteisėtos prieigos prie sistemos lygį.


Greitas ir paprastas diegimas

Paruošti Home Center 2 naudojimui trunka vos dvi minutes. Paleidus Fibaro Home Center, reikės nurodyti jūsų interneto maršrutizatoriaus IP. Jei nesate tikri dėl automatiškai priskirto IP adreso – įjungdami valdiklį tiesiog laikykite nuspaudę "RECOVERY" mygtuką ir sistema automatiškai pasirinks statinį IP adresą. Dabar tiesiog įveskite Home Center 2 IP adresą į savo naršyklės adreso juostą ir pateksite į Home Centre 2 valdiklio vartotojo sąsają. Tai išties paprasta.


Fibaro Home Center 2Susieti įrenginiai = naujos galimybės

Dėka Linked Devices funkcijos jūs galėsite sujungti kelis įrenginius į vieną virtualųjį įrenginį ir jį valdyti nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, sujungti  šildymo termostatą, temperatūros ir drėgmės jutiklį. Pagrindinis šios funkcijos pranašumas yra galimybė patogiai valdyti kelis įrenginius tuo pačiu metu vos vienu mygtuko paspaudimu.


Fibaro Home Center 2


Patogiai valdykite įrenginių grupes

Home Center 2 valdiklis leidžia lengvai valdyti įrenginių grupes, atsakingas už tą pačią funkciją, pavyzdžiui, šildymą, oro kondicionavimą ar sodo laistymą. Dėka Device Panels galėsite lengvai planuoti įrenginių grupių komandas pagal savaitės dieną arba dienos laiką.


Fibaro Home Center 2


Elegantiškas ir Modernus

Home Centre 2 dizainas išsiskiria visomis prasmėmis. Iš aliuminio ir kokybiškų medžiagų pagamintas korpusas, suteikia modernų ir elegantišką vaizdą, o dėl unikalių sprendimų jis dar ir visiškai tylus.


Fibaro Home Center 2

Pažangūs scenarijai

Home Center 2 valdiklis siūlo naują, protingą požiūrį į paprastų ar sudėtingų namų automatizavimo scenarijų kūrimą. Programos patogi drag and drop funkcija ir lengvai suprantamas komandų formavimas – namų automatizavimą padarys elementariu uždaviniu.

Fibaro Home Center 2
Fibaro Home Center 2


Geografinė lokalizacija

Fibaro sistema visada žinos, kur randatės jūs ir jūsų šeimos nariai. Kai jūs paliekate namus – sistema automatiškai išjungia nereikalingus įrenginius, įjungia signalizacijos sistemą ir imituoja jūsų buvimą, kad sumažintu vagystės įsilaužimo riziką. Sistema apskaičiuos laiką iki jūsų grįžimo namo ir aktyvuos  šildymą, kad temperatūra pasiektų nustatytą lygti iki kol jus būsite namie.


Techniniai duomenys
Atmintis 1GB SDRAM + 2GB SLD Hard Drive
Bevielis ryšys Z-Wave 868.42MHz
Išmatavimai 225 x 185 x 44mm
Maitinimas 9-12VDC
Procesorius Intel Atom (1.6GHz)
Ryšio įranga 10/100/1000Base-T (Gigabit) Ethernet via RJ45 connector
Svoris 2kg