Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Home Center Lite
Likutis: Turime
278.99€
Be PVM: 230.57€


Fibaro Home Center Lite

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums modernų, išmanių namų valdiklį. Fibaro Home Center Lite - kompaktiškas, tačiau daug sugebantis išmanių namų tinklo valdiklis. Jis sukurtas, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Su šiuo valdikliu, jūsų namai taps protingesni, efektyvesni, patogesni ir svarbiausia - saugesni.


Fibaro Home Center LiteMažas, bet galingas

Visos išmanių namų valdymo galimybės, mažame korpuse.

HCL naudoja ARM Cortex-A8 procesorių, kuris užtikrina greitą veikimą su minimaliomis energijos sąnaudomis. HCL yra vienas iš mažiausių Z-Wave valdiklių, kuris gali tiek daug.


Fibaro Home Center Lite


Jūs valdote viską 

Minimalizmas, paprastumas ir šiuolaikinis dizainas yra Home Center Lite valdiklio esmė, tačiau jis taip pat yra ir neįtikėtinai galingas. Tai suteiks jums galimybę sukurti išmanius namus, atitinkančius visus jūsų poreikius.

Fibaro programa yra skirta komandų valdymui, ją galėsite adaptuoti, atsižvelgiant į jūsų poreikius: galėsite kurti ir keisti lenteles, piktogramas, pavadinimus taip, kad programa visada būtų pritaikyta jūsų patogiam ir lengvam naudojimui.


Fibaro Home Center LiteAudio-Video valdymas 

Home Center Lite valdiklis suteikia dar didesnes, jūsų namų audio-video įrangos integravimo į Z-Wave tinklą galimybes. Valdykite televizorių, namų kino, garso sistemas ir kitus įrenginius tiesiog iš savo mobiliojo telefono. Naudojant Fibaro jūs galėsite pamiršti ką reiškia nuotolinio valdymo.  Ar pamenate, kaip neįtikėtinai skambėdavo istorijos apie namus į kuriuos grįžus jus pasitinka mėgstama muzika? Su Fibaro Home Center Lite tai taps realybe jau šiandien.
Energijos kontrolė

Dėl integruotų maitinimo valdymo funkcijų, naudojant Fibaro Home Center Lite valdiklį kartu su Z-Wave energijos matavimo prietaisais, galėsite stebėti energijos suvartojimą realiuoju laiku ir energijos suvartojimo istoriją, tuo pačiu identifikuodami įrenginius, kurie sunaudoja daugiausiai energijos.


Fibaro Home Center Lite


Fibaro Home Center Lite


Geografinė lokalizacija

Fibaro sistema visada žinos, kur randatės jūs ir jūsų šeimos nariai. Kai jūs paliekate namus – sistema automatiškai išjungia nereikalingus įrenginius, įjungia signalizacijos sistemą ir imituoja jūsų buvimą, kad sumažintu vagystės įsilaužimo riziką. Sistema apskaičiuos laiką iki jūsų grįžimo namo ir aktyvuos  šildymą, kad temperatūra pasiektų nustatytą lygti iki kol jus būsite namie.
Klimato kontrolė

Nustatykite šildymą iki tobulos temperatūros, kuri padės lengvai išlipti iš lovos ryte. Naktimis pasirinkite temperatūrą, kurioje galėsite miegoti komfortiškai. Automatizuotas šildymo valdymas, net tik užtikrins aukštą komforto lygi, bet ir sumažins šildymo išlaidas.


Fibaro Home Center Lite
Techniniai duomenys
Bevielis ryšys Z-Wave 868.42MHz
Išmatavimai 90 x 90 x 33 mm
Maitinimas 9-12VDC
Procesorius ARM Cortex-A8 (720MHz)
Ryšio įranga 10/100/1000Base-T (Gigabit) Ethernet via RJ45 connector