Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Daviklis Zipato Quad 4in1
Zipato Z-Wave 4in1 Quad DaviklisSuteikite savo namams aukštesnį funkcionalumo lygį su Zipato Multisensor 4in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus keturis jutiklius: judesio, l..
Energijos Matuoklis Zipato Amper Meter Clamp 35A
Zipato Amper Meter Clamp 35A Zipato Amper išmanus energijos matuoklis yra naudojamas energijos efektyvumo stebėjimui ir automatizavimui. Su juo galėsite stebėti energijos sąnaudų pasiskirstymą, e..
Išmani LED Lemputė Zipato RGBW Bulb 2
Išmani LED Lemputė Zipato RGBW Bulb 2 Zipato RGBW lemputė su dimming (pritemdymo) funkcija suteiks jūsų apšvietimui daugiau patogumo ir padarys jį įdomesniu. Zipato RGBW Bulb 2 lemputę galima val..
Lauko IP Kamera ZIPATO Camera IP HP outdoor
Lauko IP Kamera ZIPATO Camera IP HP outdoorZipato Outdoor IP vaizdo kamera apjungia HD vaizdo ir bevieles technologijas, kad suteiktų jums -nepriekaištingo vaizdo kokybės stebėjimo galimybes, jūs..
RFID Klaviatūra Zipato RFID Keypad RFID Tag
RFID Klaviatūra Zipato RFID Keypad RFID Tag Zipato RFID Keypad klaviatūra yra skirta apsaugos sistemos valdymui, jos įjungimui/išjungimui, arba išmanių namų scenarijų valdymui. Klaviatū..
Ryšio Išplėtėjas Zipabox 3G USB
Ryšio Išplėtėjas Zipabox 3G USB Prijungus šį USB išplėtėją prie vieno iš Zipato apsaugos modulių (Back-up, Security, Serial) galėsite su Zipabox prisijungti prie centrinių Zipato stebėj..
Zipabox Backup Module Modulis
Backup Modulis Zipabox Z-Wave Zipabox Backup modulis jungiamas prie Zipabox ir suteikia valdikliui 24 valandų trukmės maitinimą. Jis idealiai tinka apsaugos sistemoms, kurioms kritiškai svarbu ve..
Zipabox KNX Module Modulis
KNX Modulis Zipabox Z-Wave Zipabox KNX modulis tai lengvas būdas išplėsti Zipato tinklą su KNX protokolu. Prijungus KNX modulį prie KNX tinklo, Zipabox leis valdyti įrenginius KNX tinkle.Jūs galė..
Zipabox Security Module Modulis
Zipabox Z-Wave Apsaugos Modulis Zipabox security modulis leidžia prijungti senesnio tipo (prijungtus prie laidų), kitų technologijų apsaugos jutiklius ir įrenginius prie Zipabox valdiklio ir įtra..
Zipatile Z-Wave Valdiklis
ZipaTile Smart Home Assistant ZipaTile - Viskas Viename ZipaTile - tai visą apimanti namų valdymo sistema, viename įrenginyje. Įrenginys gali būti montuojamas bet kurioje jums patogioje namų..
Zipatile Z-Wave Valdiklis
ZipaTile Smart Home Assistant ZipaTile - Viskas Viename ZipaTile - tai visą apimanti namų valdymo sistema, viename įrenginyje. Įrenginys gali būti montuojamas bet kurioje jums patogioje namų..
Zipato CO Sensor Z-Wave Smalkių Jutiklis
Zipato Z-Wave Smalkių Jutiklis Šis jutiklis yra skirtas anglies monoksido, dar žinomo, kaip smalkėmis lygio matavimui. Jutiklis naudoja speciali1 technologiją, kad aptiktų padidėjusį ir kenksming..
Zipato Flood Sensor Z-Wave Drėgmės Jutiklis
Zipato Z-Wave Drėgmės Jutiklis Zipato drėgmės jutiklis skirtas apsaugoti namus ir turtą nuo drėgmės sukeltų padarinių. Jutikliui aptikus susikaupusią drėgmę - sistema įspės jumis nedelsiant,..
Zipato Gas Sensor Z-Wave Dujų Jutiklis
Zipato Z-Wave Dujų Jutiklis Dujų jutiklis yra skirtas apsaugoti jūsų namus ir sveikata nuo dujų nuotėkio keliamos grėsmės. Jutikliui aptikus pasklidusias dujas - sistema įspės jumis nedelsiant, k..
Zipato Micro Switch 1*2.5kW Modulis
Zipato Micro Switch Modulis 1*2.5kW Zipato Micro Switch modulis leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti prijungtus šviestuvus, ar kitus įrenginius. Susiejus su išmanių namų tinklu, prij..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)