Prekių Ženklai ZIPATO
Prekės kodas: Zipato Zipamicro
Likutis: Užklausti
79.90€ 84.99€
Be PVM: 66.03€
Zipato ZipamicroZipamicro

Išmanių namų technologijos nepalieka abejingų ir daugelis iš mūsų nori jomis naudotis ir mėgautis. Išmanios technologijos padaro jūsų namus patogesniais, efektyvesniais, bei modernesniais, todėl natūralus klausimas, kaip paversti namus išmaniais lengvai ir už prieinamą kainą?

Zipamicro išmanių namų valdiklis naudoja pažangias technologijas, kad sudėtingus dalykus paverstu paprastais. Tiesiog įjunkite valdiklį į maitinimą ir jis atras visus, jūsų namuose esančius išmanius įrenginius ir juos valdyti.

Zipamicro yra vienas iš mažiausių Zipato įrenginių. Jis turi integruota Z-Wave radijo modulį, kuris leidžia bendrauti su visais Z-Wave ir Z-Wave plus įrenginiais. Valdiklis taipogi turi WiFi ir Ethernet IP sąsają, kurios dėka jūs prie prie išmanių namų tinkle prijungti tokių gamintojų, kaip Nest, Philips Hue, Sonos įrenginius.


Zipato Zipamicro

Prijunkite

Prijunkite visus Z-Wave, Nest, Philips Hue, Sonos ir kitus įrenginius prie sistemos.


Zipato Zipamicro

Stebėkite

Stebėkite įrenginių ir išmanių namų būseną: energijos suvartojimą, temperatūrą, judesio jutiklius, apšvietimą, žaliuzes ir tt.


Zipato Zipamicro

Įspėjimai

Žinokite, kas vyksta jūsų namuose. Gaukite įspėjimus ir pranešimus, apie svarbius įvykius.

Zipato Zipamicro

Prijunkite

Valdykite išmanius namus per iOS arba Android įrenginius.


Zipato Zipamicro

Stebėkite

Grįžkite į namus, kur jumis pasitinka automatiškai įjungta jūsų mėgstama muzika. Su Vera scenarijais, galėsite dar daugiau…


Zipato Zipamicro

Įspėjimai

Stebėkite visas kameras vienu metu, arba atskirai iš bet kurios pasaulio vietos.


Kaip paversti jūsų namus išmaniais su Zipamicro?

Zipamicro yra mažesnė Zipabox versija. Kaip ir Zipabox, Zipamicro veikia vietinio serverio pagrindu, kuris valdo vietinius Z-Wave ir IP įrenginius. Palyginus su Zipabox, Zipamicro turi daug didesnę spartą. Įkvėpti MIT projekto “Scratch”, Zipato sukrė paprastą, grafinio programavimo įrankį. Naudodami Zipato Rule Buklder įrankį, naudotojai galės kurti automatizavimo scenarijus be jokių specialių programavimo ar techninių žinių.


Zipato Zipamicro


Techniniai duomenys
Atmintis (SDRAM) 256MB DDR3
Išmatavimai 62 x 60 x 50mm
Procesorius Quad-core ARM Cortex-A7
Ryšio įranga 10/100M wired Ethernet; Wi-Fi 802.11 b/g/n; Z-Wave 500 series
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Tinklo valdiklis
Veikimo temperatūra 0 to 40°C